adevo: “Współczesna medycyna” Dr Jerzy Jaśkowski, Cz. III

admin 30 czerwca 2012 4

W części II podano, że w Polsce tzw. środowiska naukowo-decyzyjne jeszcze w 70 lat po ustaleniach amerykańskich o szkodliwości fluoru, przymuszały społeczeństwo do jego stosowania, rzekomo w trosce o zdrowe zęby.

Wyraźnie widać, że wiedza tego PT Towarzystwa sprowadza się do roli zębów w życiu. Jest to szczególnie istotny problem w związku z przerzuceniem obecnie pewnych decyzji na samorządy, które nie mają  podstawowej wiedzy z zakresu toksykologii przewlekłej.

redakcja Krzysztof Puzyna, iddd.de, sobota, 30 czerwca 2012.

http://idb.nowyekran.pl/post/63324,wspolczesna-medycyna-dr-jerzy-jaskowski-cz-i

http://idb.nowyekran.pl/post/64159,wspolczesna-medycyna-dr-jerzy-jaskowski-cz-ii

http://idb.nowyekran.pl/post/67097,wspolczesna-medycyna-dr-jerzy-jaskowski-cz-iii

„Nie znam w ogóle żadnej, a mam na myśli absolutnie żadnej innej możliwości zapobiegania, która mogłaby uratować tak wiele istnień ludzkich, jak zaprzestanie fluoryzacji, lub nie uruchomianie jej gdyby była już zaplanowana. Można by wtedy  zaoszczędzić do 50000 ludziom  rocznie, rozwoju u nich raka. To strasznie dużo życia na rok.”

Dr Dean Burk Ph.D. (34 years at the National Cancer Institute) Judical hearing, January 14, 1982.

Publiczny Zakład Uzdatniania Wody

1951 –   Na podstawie umowy z Siłami Lotniczymi w latach 1951 – 1956 Uniwersytet w Teksasie zaczął naświetlać chorych na raka. Eksperyment miał dać odpowiedź na pytanie jakie są skutki długotrwałego napromieniowania pilotów mających kontakt z bombami atomowymi. W ten sposób rozpoczęła się era radioterapii, z której obecnie bardzo trudno się wycofać. Wszelkie przypadki choroby popromiennej u chorych naświetlanych ukrywa się pod niewinnie brzmiącym pojęciem „efekty uboczne”.  

Article source: http://idb.nowyekran.pl/post/67097,wspolczesna-medycyna-dr-jerzy-jaskowski-cz-iii

4 komentarze »