Jacek: wyszperane 17/06/12

admin 18 czerwca 2012 1

„Seryjny samobójca” pracuje w piątki? Oświadczenie Jadwigi Chmielowskiej. List do pana Ryszarda. O co chodziło mediom? Spis niewyjaśnionych zgonów. Zwyczajny antysemityzm.

Z wcześniejszych ustaleń portalu Niezależna.pl wynika, że ciało generała Sławomira Petelickiego znaleziono w sobotę wieczorem w siedmiopiętrowym apartamentowcu przy ulicy Tagore (na strzeżonym osiedlu) z ranami postrzałowymi. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Niezależna.pl jedną z ostatnich osób, z którymi rozmawiał gen. Petelicki, był Radosław Sikorski.
Jak udało nam się ustalić, jeszcze kilka dni temu podczas przyjęcia w ambasadzie brytyjskiej, gen. Petelicki był wesoły i rozmowny. Nic nie wskazywało na to, że może mieć on jakieś problemy.
Przypominamy, że to gen. Petelicki ujawnił, że zaraz po katastrofie do polityków PO rozsyłane były wiadomości SMS z instrukcją, w jaki sposób mają się wypowiadać na ten temat. Petelicki oświadczył w mediach, że takiego SMS-a otrzymał od jednego z polityków Platformy, a autorami wiadomości były najważniejsze osoby w PO.
SMS, którego otrzymali czołowi politycy PO brzmiał tak: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”.
http://niezalezna.pl/29972-gen-petelicki-nie-zyje


Prof. Jadwiga Staniszkis:  Nie wierzę w samobójstwo gen. Petelickiego.
http://wpolityce.pl/wydarzenia/30639-prof-staniszkis-nie-wierze-w-samobojstwo-gen-petelickiego-mial-ogromna-wiedze-dla-wielu-niebezpieczna-naciskano-by-milczal


„Seryjny samobójca” już po raz czwarty (co najmniej) wybiera początek week-end’u do popełnienia zbrodni
. Specialité de la maison w ”III RP” ? A piły łańcuchowej zabrakło? Mógłby jeszcze wynieść się do Wisły. Niedziela rano: w me®diach martwa cisza..
http://dakowski.pl//index.php?option=com_contenttask=viewid=6480Itemid=100
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2533


Jeśli ktoś będzie kłamał, to musi być pewny, że publicznie powiem, że łże! Będę opisywać rzeczywistość taką, jaką jest. Poszukiwanie prawdy i pokazywanie jej jest naszym dziennikarskim – ludzkim obowiązkiem. To co opisujemy musi być sprawdzalne. Pragnę rzec za Norwidem:
„Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak – nie za nie,
Bez światło-cienia…
Tęskno mi, Panie…”

Jeśli ktoś będzie obrażał Polskę, Polaków i wiarę naszą, dostanie w mordę. Bez ostrzeżenia – tak po prostu.

Jadwiga Chmielowska

http://wpolityce.pl/artykuly/30511-w-morde-lac-z…

 

Problem w tym, że niemieccy i inni zachodni komentatorzy i różnej maści eksperci od Holokaustu i historii Polski mogą się powoływać na polskich polityków, naukowców, dziennikarzy. Tak np. wszystko wskazuje na to, że

Adam Rotfeld, który w imieniu Polski przyjmował pośmiertny medal dla Jana Karskiego od prezydenta Obamy, myśli podobnie

.

Dla niego „polskie uwikłanie w Holokaust” jest najwidoczniej faktem – można tak wnioskować z jego artykułu opublikowanego w niemieckim magazynie „Spiegel” przed trzema laty (31 maja 2009 r.): „Spór o Jedwabne podzielił Polskę, jednak równocześnie oczyścił wspólną pamięć. Od tego momentu polskie uwikłanie w Holokaust nie jest tematem tabu”.
http://www.bibula.com/?p=57673

Zygmunt Wrzodak do pana Dr. Ryszarda Opary*

http://www.monitor-polski.pl/zygmunt-wrzodak-do-pana-dr-ryszarda-opary/

Śmierć gen. Petelickiego zmusiła mnie do zabrania głosu.

 

W związku z tym oświadczam, że

jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa.
Romuald Szeremietiew

18.06.2012

http://szeremietiew.nowyekran.pl/post/65846,oswiadczam


Otóż od kilkunastu lat na polskich stadionach panuje wspaniałe i przepiękne, niepisane prawo, że w trakcie odgrywania hymnu reprezentacji rywala Polski nie tylko nie gwiżdże się, ale oklaskami wita reprezentację przeciwnika, jej kibiców i w ten sposób okazuje się szacunek dla barw narodowych rywala.

[  …  ]

 

Więc

jakim cudem

przy takiej strukturze kibiców

na meczu Polska – Rosja

, gdzie nie było kiboli, ani ultrasów, a ich miejsce zajął praktycznie ten sam target kibicowski, który uczęszcza na mecze siatkówki

wygwizdano rosyjski hymn?

Na meczu z Rosją nie było takiej struktury kibiców jaka jest na meczach polskiej Ekstraklasy. Byli „uczestnicy wydarzenia”, ciekawscy, celebryci, politycy, dziennikarze, zwycięzcy loterii, goście sponsorów i PZPN-u.

 

[  …  ]

 

Teraz dziennikarze uderzają w tony świętego oburzenia, ale sami ciężko zapracowali na to, aby Rosjanie na własne oczy (a niektórzy na własnej skórze) mogli się przekonać, że Polska tylko geograficznie leży w środku Europy.

Gwizdy podczas hymnu Federacji Rosyjskiej są dowodem na to, że ci, którzy siebie nazywają „tolerancyjnymi, otwartymi i europejskimi” i z wyższością wypowiadają się o Rosji i Rosjanach sami mentalnie tkwią w cywilizacji Wielkiego Stepu. Duża w tym „zasługa” mass mediów.
http://diarium.pl/2012/06/mass-media-w-polsce-%E2%80%93-na-pierwszej-linii-podgrzewania-antyrosyjskich-fobii/


Na tej stronie postaramy się, przynajmniej częściowo, udokumentować szokująco liczne przypadki niewytłumaczalnej śmierci osób publicznych, jakie miały miejsce w Trzeciej Rzeczypospolitej – zaskakujące samobójstwa, dziwne wypadki drogowe, choroby powalające z nóg zdrowych ludzi.
Prosimy o możliwe dokładne, choć zwięzłe, dokumentowanie tych przypadków – nazwisko, pełnione funkcje, w jaki sposób zmarła dana osoba, ewentualne linki, tytuły publikacji książkowych i gazetowych itd.

http://marucha.wordpress.com/lista-smierci/

 

Nie popełnię samobójstwa, nie zginę w wypadku samochodowym spowodowanym z mojej winy.
http://pietkun.nowyekran.pl/post/65843,sala-samobojcow-skladajcie-deklaracje

Wołanie na puszczy – zrobią, co chcą   —  z Polskim Cukrem

http://marucha.wordpress.com/2012/06/17/wolanie-na-puszczy-zrobia-co-chca/#more-22418


Państwowe służby specjalne forsują proces w sprawie listy byłych sowieckich urzędników oskarżonych o wywołanie Hołodomoru, którego skutkiem była śmierć milionów osób na Ukrainie w latach 1932-1933. Większość nazwisk na liście jest żydowska.

Ukraiński legislator, Aleksandr Feldman [typowe rusińskie nazwisko – admin], szef Żydowskiego Komitetu Ukrainy. stwierdził w ubiegłym tygodniu, iż forsowanie procesu to “farsa”.

 

“Nikt ze sprawców Wielkiego Głodu nie żyje” – powiedział.

http://marucha.wordpress.com/2012/06/16/holodomor-kolejny-dowod-na-to-iz-zydzi-naleza-do-najwiekszych-masowych-mordercow-wszechczasow/

w Fundacji Eberta wygłosił wykład “Niemcy, Żydzi i Polacy. Holocaust i jego następstwa”: “W zaproszeniach, rozesłanych do kilkuset osobistości z Niemiec, znalazła się teza przewodnia:

“Holokaust nie dokonał się w próżni. Zbrodnia na narodzie żydowskim została dokonana w obecności polskiej ludności”.

(…)

Właśnie obojętnością Polaków na zagładę Żydów prof. Tych tłumaczył niemieckim elitom fakt, iż tak wielu Żydów mogło zostać w czasie wojny wymordowanych.

To także tej obojętności przypisuje on tak nikły udział Polaków w ratowaniu Żydów. Konkretnie według dyr. Tycha był to tylko 1 procent ludności. Ktoś inny mógł powiedzieć, że aż 1 procent, bo to znaczy, że

ponad 300 tysięcy Polaków było gotowych umrzeć dla ratowania Żydów polskich!

Ale Feliks Tych wyciąga odmienny wniosek. Polacy byli zupełnie obojętni, a więc współdziałali”.

http://marucha.wordpress.com/2012/06/16/ciasne-umysly-otwartej-rzeczpospolitej/


Zapadła decyzja. W związku z zakończeniem EURO dla Polaków rząd postanowił zwinąć autostrady i rozebrać stadiony…

http://wyszperane.nowyekran.pl/post/65805,zapadla-decyzja-w-zwiazku-z-zakonczeniem-euro-dla-polakow-rzad-postanowil-zwinac-autostrady-i-rozebrac-stadiony

Article source: http://wyszperane.nowyekran.pl/post/65858,wyszperane-17-06-12

One Comment »