Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych „Pod Platanami” – Szczecin 18 czerwca 2017 r.

Tadeusz 21 czerwca 2017 0
Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych „Pod Platanami” – Szczecin 18 czerwca 2017 r.

Po raz kolejny już Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Szczecin przybliżał swoją działalność mieszkańcom Szczecina. Przekazujemy informację i zdjęcia z tego spotkania na Jasnych Błoniach, umieszczoną na stronie FB Okręgu Szczecin. Zachęcamy do zapoznania się i przekazywania jej dalej.

18 czerwca 2017 r., po raz szesnasty, odbyło się Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych „Pod Platanami”. Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych po raz kolejny wziął udział w wydarzeniu, które ma za zadanie przybliżenie mieszkańcom Szczecina oraz regionu działalność organizacji pozarządowych.

Podczas niedzielnego spotkania „Pod Platanami” rozmawialiśmy z odwiedzającymi nasze stoisko, przybliżając historię Narodowych Sił Zbrojnych; rozdaliśmy kilkaset ulotek informujących o czynie zbrojnym NSZ, w tym roku kierując nacisk na historię Brygady Świętokrzyskiej NSZ.

Kierowano do nas wiele pytań, co wskazuje na to, że historię podziemia narodowego należy przybliżać polskiemu społeczeństwu.

Obok naszego stoiska, swoje organizacje przedstawiały także: Obóz Narodowo – Radykalny oraz Młodzież Wszechpolska.

Fot. ZŻNSZ Okręg Szczecin

Comments are closed.