Msza św. i pogrzeb śp. Majora Andrzeja Kiszki ps. „Dąb” – Nowogard, 20 czerwca 2017 rok.

Tadeusz 16 czerwca 2017 0
Msza św. i pogrzeb śp. Majora Andrzeja Kiszki ps. „Dąb” – Nowogard, 20 czerwca 2017 rok.

Za stroną Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Szczecin podajemy informacje o Mszy św. i pogrzebie świętej pamięci Pana Majora Andrzeja Kiszki.

UWAGA! Informujemy, że uroczysta Msza Święta pogrzebowa śp. Majora Andrzeja Kiszki ps. „Dąb”, odbędzie się w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nowogardzie (ul. Kościelna 2A, woj. Zachodniopomorskie), w najbliższy wtorek 20 czerwca 2017 roku o godz.13.00. Mszy Świętej będzie przewodniczył Metropolita Szczecińsko-Kamieński Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga. Trumna z ciałem Pana Majora zostanie wystawiona we wspomnianym wyżej kościele od godz. 12:00.

Po Mszy Świętej pogrzebowej w Nowogardzie odprowadzimy śp.Majora Andrzeja Kiszkę na Cmentarz Komunalny w Rogowie – Parafia Radowo Małe (woj. Zachodniopomorskie), gdzie odbędą się dalsze uroczystości pogrzebowe Pana Majora.
W pogrzebie Pana Majora udział weźmie Kompania Honorowa Wojska Polskiego.

PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI!

Gałąź umiera najpiękniej gdy łamię się pod ciężarem własnych owoców – Panie Majorze Andrzeju gałąź Twojego życia ułamała się najpiękniej. Ułamała się pod ciężarem własnych owoców w służbie Bogu i Ojczyźnie, której pozostałeś wiernym aż do końca!
Cześć Jego pamięci! Cześć i chwała Bohaterom!

Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Szczecin.

 

Fot. Adam Czarniawski

Comments are closed.