Okręg Szczecin ZŻNSZ na obchodach 72 rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego w czeskim Holiszowie – 4-6 maja 2017 r.

Tadeusz 14 maja 2017 0
Okręg Szczecin ZŻNSZ na obchodach 72 rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego w czeskim Holiszowie – 4-6 maja 2017 r.

Umieszczamy kilka informacji wraz ze zdjęciami z naszego udziału w tegorocznych uroczystościach w Holiszowie, gdzie po raz trzeci od 2015 roku udział wzięła reprezentacja złożona z członków naszego Okręgu oraz grupa naszych sympatyków.

Pokzujemy tutaj relację medialną oraz kilka zdjęć zamieszczonych na stronie: https://www.facebook.com/Zwi%C4%85zek-%C5%BBo%C5%82nierzy-Narodowych-Si%C5%82-Zbrojnych-Okr%C4%99g-Szczecin-277459875795637/?hc_ref=SEARCH

Relacja medialna w głównym wydaniu Wiadomości TVP1 z uroczystości 72. rocznicy wyzwolenia niemieckiego, kobiecego, obozu koncentracyjnego w czeskim Holiszowie przez Brygadę Świętokrzyską Narodowych Sił Zbrojnych. Polscy żołnierze zdołali ocalić życie tysiąca kobiet, na chwilę przed tym, jak Niemcy oblali baraki benzyną i czekali na rozkaz podpalenia.

Cześć i chwała żołnierzom NSZ!

Przedstawiamy relacje medialną w głównym wydaniu Wiadomości z uroczystości 72 rocznicy wyzwolenia niemieckiego, żeńskiego obozu koncentracyjnego w Holiszowie przez Brygadę Świętokrzyską Narodowych Sił Zbrojnych. Polscy żołnierze zdołali ocalić życie tysiąca kobiet, na chwilę przed tym, jak Niemcy oblali baraki benzyną i czekali na rozkaz podpalenia.

Opublikowany przez NARODOWE SIŁY ZBROJNE na 7 maja 2017

Image may contain: 1 person, outdoor
Image may contain: 3 people, people standing, child and outdoor
Image may contain: 5 people, people standing and outdoor
Image may contain: 13 people, people smiling, people standing and shoes
Image may contain: 6 people, outdoor
Image may contain: 3 people, people standing
Image may contain: one or more people, crowd, tree and outdoor
Image may contain: 4 people, sky and outdoor

Comments are closed.