Krzyż Zasługi Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych dla NSZ-Nowe Pokolenie Chicago, Szczecin 14 lutego 2017 r.

Tadeusz 2 marca 2017 0
Krzyż Zasługi Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych dla NSZ-Nowe Pokolenie Chicago, Szczecin 14 lutego 2017 r.

Publikujemy za informacją umieszczoną na stronie: https://www.facebook.com/profile.php?id=1021158594602253&ref=br_rs

Dnia 14 lutego 2017 r., podczas wizyty u Pana mjr. Andrzeja Kiszki ps. Dąb,​ miałem zaszczyt odebrać Krzyż Zasługi Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych przyznany naszej organizacji, NSZ-Nowe Pokolenie Chicago. Odznaczenie otrzymaliśmy na wniosek Zarządu Okręgu Szczecin ZŻ NSZ. Uroczystego wręczenia Krzyża Zasługi dokonali Pan mjr Andrzej Kiszka i Grzegorz Kozak, Prezes Okręgu Szczecin ZŻ NSZ.

Otrzymanie Krzyża Zasługi ZŻ NSZ to dla nas wielki zaszczyt. Dziękujemy koleżankom i kolegom z Okręgu Szczecin i Zarządowi Głównemu Związku Żołnierzy NSZ za docenienie naszego skromnego wkładu w propagowanie ideałów NSZ i wiedzy na temat Żołnierzy Wyklętych.

Dzieli nas ocean, łączy nieśmiertelna idea narodowa!

W imieniu NSZ-Nowe Pokolenie Chicago
Arkadiusz Cimoch

Czołem Wielkiej Polsce!

Image may contain: 2 people
Image may contain: 2 people
Image may contain: 4 people, people standing
Image may contain: 5 people, people standing
Dziękujemy młodym Polakom zza oceanu za pamiętanie!
W dniu 1 marca, wczoraj, był kolejny już Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych ustanowiony polskim prawem.
My tutaj w Szczecinie i nasi koledzy za oceanem – w Stanach Zjednoczonych, szczególnie otaczamy pamięcią tych właśnie Żołnierzy Wyklętych, którzy sami i ze swoimim rodzinami przez pokolenia byli wyrzuceni ze społeczeństwa polskiego przez komunistów w PRLowskiej – postsowieckiej enklawie. Pamięć o nich i prawdę historyczną musimy więc w dalszym ciągu przekazywać i utrwalać młodym pokoleniom Polaków oraz całemu światu by odkłamywać te wszystkie dziesiątki lat fałszu i „prania mózgów”. A przecież teraz i dziś jeszcze bardzo często Żołnierze ci są oskarżani i brutalnie oraz kłamliwie atakowani przez relikty tamtego systemu. Mało tego wprowadzane są nowe nic nie mające związku z nimi pojęcia żołnierzy niezłomnych, które nijak się mają do tamtej jakże wyjątkowej i już przecież działającej w tak zwanej „wyzwolonej Polsce”, grupie Żołnierzy wiernych złożonej przysiędze i Polsce do końca.
Cześć i Chwała Bohaterom – Żołnierzom Wyklętym!

Comments are closed.