Marsz Niepodległości 2016 – Warszawa 11 listopada 2016 r.

Tadeusz 13 listopada 2016 0
Marsz Niepodległości 2016 – Warszawa 11 listopada 2016 r.

To tylko kropla w morzu z informacji umieszczonych już i dalej bez przerwy publikowanych na stronych internetowych i w portalach społecznościowych w całej Polsce. Szukajcie innych wpisów i informacji, bo takich dowodów Patriotyzmu nie ma w Polsce w ostatnich latach pod partyjniackimi rządami za wiele.

Publikujemy tutaj tylko te kilka, lecz jakże wyraźnie uwidaczniających postawy młodych Polaków z całego kraju przybyłych do Warszawy.

Cała „młoda Polska” dumnie maszerowała w tym największym w Europie marszu niepodległościowym będącym zarówno upamiętnieniem walki Polaków o wolność i niepodległość przed laty, jak i teraz w walce o odzyskanie pełnej wolności i suwerenności naszej Ojczyzny.

Tam także byli nasi znajomi, koledzy i przyjaciele z organizacji patriotycznych i narodowych Szczecina i im właśnie głównie dedykujemy ten wpis. W obliczu zagrośeń naszej Ojczyzny musimy się jednoczyć i wspólnie odzyskiwać Polskę krok po kroku. A droga jeszcze bardzo długa….

Czołem Wielkiej Polsce!

Zaczynamy od pięknej filmowej relacji z Marszu Niepodległości 2016 przez Telewizję Trwam:

Published on Nov 11, 2016

Marsz Niepodległości z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
TV Trwam

Teraz kolejna filmowa relacja z tego Marszu przygotowana w sieci:

Marsz Niepodległości 2016 pokaz Patriotyzmu – obszerna relacja. Polska Bastionem Europy.

I kolejna relacja na żywo z Marszu:

https://m.facebook.com/groups/200145340015428?view=permalink&id=1440599299303353

Mamy nadzieję, że te kilka relacji przybliżyło wszystkim Polakom, tak w Ojczyźnie naszej, jak i poza jej granicami, ten niespotykany charakter i prawdziwy nie zmanipulowany obraz tego Marszu.

Tam w tym dniu była Polska!

Strona główna

Comments are closed.