Ogólnopolska Kwesta „Przywracamy Pamięć o Żołnierzach Wyklętych” – Szczecin 1 listopada 2016 r.

Tadeusz 13 października 2016 0
Ogólnopolska Kwesta „Przywracamy Pamięć o Żołnierzach Wyklętych” – Szczecin 1 listopada 2016 r.

Chcesz pomóc w zbieraniu środków finansowych na przywracanie pamięci o Żołnierzach Wyklętych?

Możesz zrobić to sam lub z grupką kolegów. Wystarczy tylko chcieć poświęcić trochę czasu dla innych.

Twoja pomoc może okazać się bardzo potrzebna, a środki pozyskane przez Ciebie pozwolą na realizację wielu projektów ważnych dla pielęgnowania tożsamości narodowej oraz przywracania i utrwalania pamięci o naszych Bohaterach drugiej konspiracji w naszej Ojczyźnie.

Cześć i Chwała Bohaterom!

Jeśli chciałbyś zostać wolontariuszem kwesty ogólnopolskiej: „Przywracamy pamięć o Żołnierzach Wyklętych”, pomóc odzyskać pamięć o Bohaterach, walczących w powstaniu antykomunistycznym, o wolną i niepodległą Polskę, Bohaterach z NSZ, NZW, ROAK, Zrzeszenia „WiN”, AKO, KWP i innych organizacji podziemia niepodległościowego – zgłoś się do nas! Szczegóły w grafice poniżej! Zachęcamy do jej udostępniania! Możesz także do nas napisać na stronę: Przywracamy pamięć o Żołnierzach Wyklętych, a także skontaktować się z nami: stroną: Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Szczecin, wysyłając wiadomość!

Popieramy tę wyjątkową kwestę i zachęcamy Was do wsparcia. Wesprzyj i Ty swoją darowizną serca tę jedyną narodową zbiórką dla Bohaterów Narodowych Sił Zbrojnych. Wolontariusze będą kwestowali w całej Polsce, ale przede wszystkim także w Szczecinie i w naszym województwie. Szczególnie ich wypatrujcie już od 29 października, bo przecież zbierających na inne cele z pewnością także nie zabraknie.
A praca dla naszych Bohaterów i przywracanie Ich pamięci nie są tak jak w przypadku innych organizacji masowo dofinansowywane przez instytycje państwowe i samorządowe.
Każdy pieniądz uzyskany od darczyńców był zawsze od początku tej kwesty i będzie nadal przez Fundację Kazimierza Wielkiego bardzo uważnie wydawany i informacje jasno przekazywane i ogólnodostępne. Ten proces jest jak najbardziej transparentny, a liczba realizowanych za pomocą tej zbiórki projektów pokazuje olbrzymie zapotrzebowanie dla tego rodzaju działań obywatelskich.


Bóg – Honor – Ojczyzna!

Wpis wklejony 31 października 2016 r.

Już jutro kwestujemy! Zachęcamy do wsparcia zbiórki publicznej: Przywracamy pamięć o Żołnierzach Wyklętych! Szukaj nas na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie oraz na cmentarzu w szczecińskim Dąbiu!

My tylko dodamy do tej poniższej informacji gs24.pl, że oprócz członków Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Szczecin, w tej kweście będą również brali udział przyjaciele i sympatycy Związku.

Cześć i Chwała Bohaterom!

 

1 listopada na Cmentarzu Centralnym spotkamy kwestujących na różne cele.
W poniedziałek i we wtorek kwestować będą członkowie Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych i Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość. To zbiórka publiczna „Przywracamy pamięć o Żołnierzach Wyklętych”. Pieniądze przeznaczone zostaną m.in. na budowę i remont nagrobków, pomników i tablic pamiątkowych.
– Dzięki nim będzie można też realizować szereg inicjatyw, wydarzeń, projektów, działań związanych z przywracaniem pamięci o bohaterach, którzy nie złożyli broni i walczyli w latach 1944 – 1963 z nowym okupantem Polski, armią sowiecką i rodzimymi komunistami – tłumaczy Barłomiej Ilcewicz.

Czytaj więcej: http://www.gs24.pl/wiadomosci/szczecin/a/kwesty-na-cmentarzach-beda-zbierac-na-rozne-cele,11202552/

gs24.pl|By Marek Rudnicki

Comments are closed.