V Turniej Piłkarski o Puchar Okręgu Szczecin ZŻNSZ w ramach tegorocznych ogólnopolskich obchodów 74. rocznicy powstania Narodowych Sił Zbrojnych – Szczecin, 17 września 2016 r.

Tadeusz 4 września 2016 0
V Turniej Piłkarski o Puchar Okręgu Szczecin ZŻNSZ w ramach tegorocznych ogólnopolskich obchodów 74. rocznicy powstania Narodowych Sił Zbrojnych – Szczecin, 17 września 2016 r.

Niezależnie od naszego wcześniejszego wpisu o wyjątkowym w tym roku wydarzeniu, które będzie miało miejsce, a chodzi tutaj o ogólnopolskie i pierwsze poza Warszawą obchody 74. rocznicy powstania Narodowych Sił Zbrojnych, odbędzie się w ramach tych obchodów, będący już pewną tradycją w Szczecinie V Turniej Piłkarski o Puchar Okręgu Szczecin ZŻNSZ.

Turniej rozpocznie się 17 września (sobota) o godzinie 11:00 i potrwa gdzieś do godziny 17:00. Miejscem turnieju będzie boisko trawiaste lub hala sportowa (zależnie od pogody) w Szkołach Salezjańskich w Szczecinie, przy ul. Ku Słońcu 124.

 

Przekazujemy więc wielbicielom piłki także trochę wiadomości związanych z tym turniejem, rozegranym tym razem podczas obchodów rocznicowych  pod historyczną i nawiązującą do wydarzeń z lat powojennego Szczecina nazwą – „Trzymamy Straż nad Odrą”, organizowanych w Szczecinie.

Turniej Piłkarski o Puchar Okręgu Szczecin ZŻNSZ – „Trzymamy Straż Nad Odrą”.

DSC_1522 DSC_1524:

Cały obiekt sportowy jest dobrze skomunikowany z centrum miasta. W  pobliżu jest wiele sklepów z dużą galerią handlową. Poniżej umieszczamy dodatkowe zdjęcie obiektu i części zaplecza sportowego.

DSC_1521

Turniej będzie rozegrany na dwóch boiskach trawiastych wszerz boiska pełnowymiarowego z bramkami 5m.

Uwaga: Wiadomość z ostatniej chwili.

Jak się dowiedzieliśmy od organizatora pomimo olbrzymiego zainteresowania turniejem, istnieje jeszcze możliwość zagrania. Zainteresowane grupy z serduchem narodowym i nastawieniem patriotycznym informujemy więc dodatkowo, że

  • Ilość graczy to bramkarz i 5 zawodników w polu. Maksymalna ilość zawodników w zespole to 12 graczy.
  • Organizator prosi o zabranie obuwia zarówno na boisko trawiaste, jak i halowe, gdyż w razie brzydkiej pogody turniej zostanie przeniesiony na szkolną halę sportową.
  • Wszystkie zainteresowane zespoły, w celu uzyskania dodatkowych szczegółów, proszone są o kontakt telefoniczny z kol. Grzegorzem Kozakiem, Prezesem Okręgu Szczecin ZŻNSZ, tel. 603706205.

Turniej o Puchar Okręgu Szczecin NSZ jest cykliczny od 5 lat i cieszy się dużym zainteresowaniem środowiska patriotycznego w Szczecinie.

http://narodowyszczecin.pl/index.php/archives/59715

Informacja dla gości spoza Szczecina: Do centrum miasta jest około 10 min autem lub komunikacją miejską.

Serdecznie zapraszamy do Szczecina i prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim, którzy chcieliby przybyć i pokibicować lub pograć w turnieju.

CWP!

Comments are closed.