I Pielgrzymka członków i sympatyków Narodowych Sił Zbrojnych do Sanktuarium w Krzeszowie.

Tadeusz 17 sierpnia 2015 0
I Pielgrzymka członków i sympatyków Narodowych Sił Zbrojnych do Sanktuarium w Krzeszowie.

W dniach 15-16 sierpnia odbyła się I Pielgrzymka członków i sympatyków Narodowych Sił Zbrojnych do Saktuarium Matki Bożej Łaskawej Królowej Sudetów w Krzeszowie (Polska południowo-zachodnia).

Umieszczamy tutaj kilka bardzo ciekawych relacji oraz dziesiątki zdjęć umieszczonych w różnych mediach jak i przez osoby prywatne.

Warto zapoznać się z tymi opisami, by jeszcze lepiej poznać historię naszej Ojczyzny i walczyć niezłomnie o odzyskanie wolności i suwerenności przez Polskę.

W Pielgrzymce tej uczestniczył także sztandar Okręgu Szczecin Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Warto było tam być!
Sami zresztą zobaczcie i posłuchajcie.

Podajemy poniżej linki do kilkunastu bardzo różnych stron, pięknie i szczegółowo dokumentujących tę I Pielgrzymkę NSZ do Sanktuarium w Krzeszowie:

http://legnica.gosc.pl/…/2645935.I-Pielgrzymka-Czlonkow-i-S…

http://www.radiomaryja.pl/…/pielgrzymka-sympatykow-narodow…/

http://www.radiomaryja.pl/…/informacje-dnia-17-08-2015-1000/

http://www.opactwo.eu/…/733-uroczystosci-wielkiego-odpustu-…

https://plus.google.com/…/+J%C3%…/albums/6183902726609826513

https://plus.google.com/…/+J%C3%…/albums/6183898218029830193

https://www.youtube.com/watch?t=22&v=9kd2wZX0NJo

Dziękujemy wszystkim organizatorom, a w szczególności Księdzu Kustoszowi Prałatowi Marianowi Kopko za przygotowanie tych wspaniałych obchodów i I Pielgrzymki NSZ.

Przy okazji też dziękujemy wszystkim kolegom umieszczającym swój materiał zdjęciowy na stronach za umożliwienie tym, którzy w tym roku tam nie dotarli oglądnięcie przebiegu uroczystości i już dzisiaj zaplanowania sobie przybycia z kolejną Pielgrzymką w roku przyszłym.

Cześć i Chwała Bohaterom!

Zdjęcia: Marek Pieroń, A. Kubieniec – Dziękujemy.

 

Comments are closed.