Wypłynęła kolejna taśma: Ch** z tą Polską wschodnią

admin 23 czerwca 2014 0


Wypłynęła kolejna taśma: Ch** z tą Polską wschodnią

Tajemnicze taśmy, które wstrząsnęły w ostatnim czasie fundamentami rządu Donalda Tuska trafiają w kolejne osoby. Jeden z najnowszych stenogramów opisuje rozmowę prezesa PKN Orlen Jacka Krawca z ministrem skarbu Włodzimierzem Karpińskim.  Doszło do niej w słynnej już restauracji „Sowa i Przyjaciele”. Spośród krótkiego dialogu dotyczącego Elżbiety Bieńkowskiej, który opublikowała Telewizja Republika najbardziej szokują słowa o projektach rozwoju kraju lansowanych przez rządzących.


Włodzimierz Karpiński, który feralnego dla niego dnia przybył na spotkanie z bardzo dużym opóźnieniem winą za to obarczył firmę Polimex-Mostostal.

W trakcie rozmowy wynika, że minister Bieńkowska, która do tej pory zasłynęła słynnym „Sorry, taki mamy klimat” zaangażowała się także bardzo w plan rozwoju Polski, którego mózgiem jest pewien profesor od rozwoju regionalnego. Według Karpińskiego na końcu wszystko sprowadzi się wyłącznie do pogłębienia różnic między zachodem, a wschodem Polski. Kwituje to słowami „ta teoria sprowadza się, że na koniec wiesz, chuj tam z tą Polską wschodnią

Wypowiadają się również na temat samej Bieńkowskiej. Krawiec uważa ją za „bardzo w porządku babkę”. Karpiński wtóruje mu mówiąc, że jest „bardzo konkretna, w ogóle nie zainteresowana polityką„.

[mś]

 

 

Article source: http://narodowcy.net/polska/9907-wyplynela-kolejna-tasma-ch-z-ta-polska-wschodnia

Comments are closed.