Cygański terror w Andrychowie

admin 12 czerwca 2014 0
Cygański terror w Andrychowie


Cygański terror w Andrychowie

Od dłuższego czasu w Andrychowie panuje problem Cyganów patrolujących miasto, którzy sieją swoim zachowaniem terror w tamtejszych okolicach. Polityczna poprawność zabrania jednak jakichkolwiek radykalnych działań ze strony miasta w celu rozwiązania poważnego problemu.

Media, które interesowały się sprawą, w konsekwencji zamiast ukazywać materiały zgodne z prawdą, rozwodziły się nad rzekomym rasizmem mieszkańców Andrychowa, którzy zwyczajnie obawiają się cygańskiego terroru. Ich obawy nie są nieuzasadnione:  niecały rok temu jeden z młodocianych Cyganów napadł na nastolatka i ukradł mu rower, uprzednio go pobiwszy, a zaledwie kilka dni temu (w nocy z 6 na 7 czerwca) Cyganie skatowali  w andrychowskim parku dziewczynę i dwóch chłopaków. Leżą oni teraz w szpitalu, a jeden z chłopaków ma pękniętą czaszkę i podejrzenie krwiaka na mózgu.

 

Codziennie Cyganie urządzają patrole w mieście w grupie 30-50 osób ze sprzętem w postaci paralizatorów, noży i kijów bejsbolowych.

 

W sytuacji, gdy mieszkańcy miasta oczekują radykalnych działań ze strony policji i władz miasta, te bronią mniejszości cygańskiej i w żaden sposób nie interweniują nawet w wymienionych wyżej sytuacjach. Policja twierdzi, że w parku andrychowskim nie działają kamery i umywa ręce od całej sprawy, nie ustaliła nawet sprawców tych drastycznych zajść.

 

Tymczasem mainstreamowe media przedstawiają sytuację zupełnie inaczej, a w roli pokrzywdzonych stawiają Cyganów, którzy są rzekomo prześladowani przez mieszkańców Andrychowa. Mieszkańcy w obawie przed atakami Cyganów już rok temu stworzyli na fejsbuku fanpage „NIE dla Romów w Andrychowie”, jednakże szybko został on usunięty przez administrację tegoż portalu, a osoby wypowiadające się tam negatywnie na temat mniejszości romskiej, były przesłuchiwane. W wyniku ostatnich zajść powstał nowy fanpage na facebooku: Andrychów po godzinie 22. Ma on na celu informowanie mieszkańców o niebezpieczeństwach płynących ze strony Cyganów, a także nagłośnienie poważnego problemu w całym kraju.

 

Na fanpage’u znajdują się też wypowiedzi kickboxera Gerarda Lindera, który nie zgadza się z opiniami mieszkańców Andrychowa i wyzywa ich na solówki.

 

Kibice Beskidu Andrychów w sytuacji, gdy policja nie wypełnia swoich obowiązków, postanowili organizować codziennie wieczorem patrole obywatelskie w celu ochrony mieszkańców miasta przed Cyganami. Planują oni również zorganizować pokojową manifestację pt.: „Stop cygańskiej bezkarności”, która prawdopodobnie odbędzie się w trakcie Dni Andrychowa. Do ich inicjatyw dołączyli się już działacze andrychowskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej.

 

 

PM

Article source: http://narodowcy.net/polska/9833-cyganski-terror-w-andrychowie

Comments are closed.