Bezpieczna droga do szkoły – spotkanie z Jackiem Grunt-Mejerem

admin 3 maja 2014 0
Bezpieczna droga do szkoły – spotkanie z Jackiem Grunt-Mejerem

W środę po weekendzie majowym (t.j. 7 maja 2014, godz. 17.00) zapraszamy na spotkanie z Jackiem Grunt-Mejerem, który opowie nam o szczegółach przeprowadzonej akcji w Warszawie „Bezpieczna droga do szkoły”.

W ramach tej akcji organizatorzy spotykali się w wybranych szkołach z rodzicami uczniów, w wyniku czego powstało kilkanaście rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo dzieci na drodze do szkoły. Do spotkania z Jackiem zachęcamy osoby, które chciałyby dowiedzieć się o korzyściach prowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami, na co należy zwrócić szczególną uwagę.
Jacek Grunt-Mejer psycholog transportu, doktorant na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi między innymi zajęcia „Miasto w Ruchu. Psychologia transportu w praktyce”. Prowadzi blog www.strefapiesza.blox.pl. Angażuje się społecznie w działania służące poprawie jakości życia w mieście, współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi. Pasjonat muzyki oraz podróży rowerowych.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/474068656056605/

Article source: http://www.szczecinianiedecyduja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=93:bezpieczna-droga-do-szkoly-spotkanie-z-jackiem-grunt-mejerem&catid=9&Itemid=101

Comments are closed.