PKW uczy się od Rosjan, jak wygrywać wybory w POlsce

admin 18 września 2013 0

    Dzisiejsze doniesienia w sprawie szkoleń Państwowej Komisji Wyborczej w Moskwie ( źródło: RMF FM i www.niezależna.pl) , dają wiele do myślenia. To jedno z wielu ostrzeżeń dla prawicy informujące, iż obecnie rządzący nie oddadzą władzy w demokratyczny sposób.

źródło:www.niezależna.pl

Dziś trzeba zadać sobie pytanie, jakim prawem i na czyje polecenie niezależny organ PKW szkoli się w Rosji i to u boku „Czarodzieja” Władimira Czurowa – nazwanego tak przez opozycję rosyjską, ze względu na fałszerstwa wyborcze?

Tu pojawia się kolejne pytanie o podstawę demokracji w Polsce, czy ona w ogóle istnieje? Bo jeżeli istnieje powinno się natychmiast zdymisjonować całe PKW i powołać nowy organ, a obecnemu zakazać dożywotnio pełnienia funkcji publicznych. To, co się wydarzyło jest precedensem na skalę światową. Nie wolno tego lekceważyć. Oznacza to tyle, że PKW ma przygotować wybory w Polsce według kremlowskiego scenariusza i samego Putina. „Niewidzialna ręka Kremla” jest już na tyle bezczelna, że każe ustawiać wybory w Polsce. To jakiś absurd!

Jeżeli dojdzie do fałszowania wyborów w Polsce scenariusz może wywołać napięcia takie jak w latach 70, albo i poważniejsze. Otarcie się o wojnę domową może doprowadzić do realizacji zamierzonego planu strategicznego Kremla, – czyli destabilizacji sytuacji politycznej i chaosu w państwie.

Należy w trybie pilnym powołać specjalną komisję do wyjaśnienia tej sprawy. To zdarzenie jest złamaniem zasad demokratycznych Polski i podważa demokratyczny przebieg przyszłych wyborów. W tej sprawie nie może być choćby cienia wątpliwości!

Sama opozycja musi być bardzo wyczulona na ten fakt oraz powinna zaproponować i poruszyć następujące kwestie:

  • Powołanie Komisji Śledczej w sprawie PKW ( wspomniane wcześniej);
  • Ustalenie na czyje polecenie PKW wykonywała szkolenia w Moskwie;
  • Po, co i jakim prawem PKW szkoli się w Moskwie?
  • Odwołanie szefów PKW z dożywotnim zakazem sprawowania funkcji publicznych;
  • Powołanie nowych członków PKW z prześwietleniem od A do Z wszystkich komórek krajowych ( chodzi o to, czy instrukcje Kremla dotarły już do zarządów regionalnych czy też nie);
  • Zakaz stosowania długopisów po zamknięciu lokali wyborczych przez Komisje Wyborcze. Powinno się tu zastosować ścisły rygor, ponieważ przy zliczaniu głosów wystarczy długopisem zaznaczyć cokolwiek na kartce wyborczej i karty są nieważne. Długopisy czy ołówki nie są potrzebne przy zliczaniu głosów w dobie informatyzacji.
  • Po zamknięciu lokali w pierwszej kolejności zliczanie kart wydanych i niewydanych, – co często jest pomijane i daje również możliwość fałszerstw wyborczych.
  • Kwestia serwerów rosyjskich, gdzie PKW umieszcza swoje dane. Sytuacja jest również nie dopuszczalna. Polska musi posiadać swoje serwery zabezpieczone przez służby specjalne.
  • Wątpliwości budzą również same składy KW, ale tu już jest rolą opozycji dopilnowanie, aby w składzie komisji znaleźli się ich przedstawiciele, którzy zostaną przeszkoleni we właściwy sposób. Sam mąż zaufania to za mało.

Jeżeli sprawa nie zostanie wyjaśniona, a element PKW nie będzie jasny i przejrzysty na nic zdadzą się sondaże wyborcze. Prawica może prowadzić nawet konstytucyjną większością głosów, przekonać do siebie połowę wyborców i na koniec przegrać wybory – ze względu na tą bardzo niebezpieczną dla demokracji sytuację!

Autor: mgr inż. Krzysztof Szymon Szymański

Article source: http://krzysztof-szymon-szymanski.blog.salon24.pl/534672,pkw-uczy-sie-od-rosjan-jak-wygrywac-wybory-w-polsce

Comments are closed.