„Tolerancyjna” tęcza w dzielnicy współrządzonej przez PiS?

admin 12 grudnia 2012 0

Informacje z Polski | Grudzień 12, 2012 o godzinie 17:56


Burmistrz warszawskiego Ursynowa Piotr Guział, chce przeniesienia tęczy z pl. Zbawiciela na teren swojej dzielnicy. W sprawie symbolu prohomoseksualnej tolerancji, wody w usta nabiera Prawo i Sprawiedliwość, rządzące tą częścią Warszawy z Naszym Ursynowem, a więc komitetem lewicowego burmistrza.

Tęcza pojawiła się na pl. Zbawiciela podczas polskiej prezydencji w Unii Europejskiej, mając być symbolem „tolerancji” dla różnorodności, a zwłaszcza homoseksualizmu, bowiem ruch seksualnych odmieńców często posługuje się tym symbolem. Burmistrz Piotr Guział chciałby, aby tęcza po 31 stycznia 2013 roku, trafiła na teren Ursynowa, bo jak twierdzi, byłoby to kontynuacją polityki dzielnicy. Lewicowy działacz twierdzi, że tęcza ma także spółdzielcze i chrześcijańskie konotacje.

W sprawie ideologicznych działań burmistrza Ursynowa, jak zwykle wody w usta nabrało współrządzące z nim Prawo i Sprawiedliwość. Działacze centroprawicy nie protestowali przeciwko wywieszaniu tęczowej flagi na budynku dzielnicy w czerwcu, nie mieli też nic przeciwko Tygodniowi Równości, polegającemu na sponsorowanych przez urząd wykładach dziennikarzy „Gazety Wyborczej”, a także na indoktrynacji uczniów ursynowskich liceów. Ostatnio koalicjant PiS, jest zaangażowany w organizację „antyfaszystowskiego” protestu przeciwko pomocy, w rocznicę zamachu na Gabriela Narutowicza.

MM

Article source: http://narodowcy.net/tolerancyjna-tecza-w-dzielnicy-wspolrzadzonej-przez-pis/2012/12/12/

Comments are closed.